ARSPORT GLIWICE: Opinie rodziców

postheadericon Opinie rodziców

Uważamy iż zajęcia są prowadzone bardzo dobrze. Są w nich zawarte wszystkie elementy, które mogłyby pomóc dziecku w przezwyciężeniu strachu przed wodą, jak i polubić zabawę w wodzie. Oswajanie poprzez moczenie główki, nurkowanie łamie również stereotypy co do zamaczania uszu dzieciom. Zajęcia nie są prowadzone sztywno, rodzic może uczestniczyć w nich w dowolnym tempie chodzi tutaj o dzieci, które mniej lub bardziej lubią wodę.

Dostępne są również wszelkie potrzebne rekwizyty od dmuchanych zabawek, poprzez piłki po profesjonalne kółka, czy rękawki co pomaga maluchom czuć się bezpiecznie.

Uczciwe są również zasady uczestnictwa w zajęciach – bez problemu można opuścić zajęcia, które później można odrobić.

W godzinach, w których dzieciaczki uczą się pływać basen nie jest przepełniony a i zajęcia są prowadzone w małych grupach, przez co instruktor ma oko na wszystkie dzieci.

pozdrawiamy i do zobaczenia we wrześniu
rodzina Dziuba

Julia w wodzie czuje się jak ryba, z radością się w niej pluska, nurkuje i całkiem fajnie pływa. A po basenie dużo energii ma, wesoło dokazuje i wspaniale się rozwija.

Kochani Rodzice – zachęcam do udziału Waszych dzieci w kursie pływania dla niemowląt. Maluszki oswajają się z wodą, przestaje być ona dla nich straszna, dzięki czemu dużo łatwiej opanowują pływanie. Poza tym ćwiczenia w wodzie mają duży wpływ na rozwój motoryki dziecka, co w ostatnich tygodniach zaobserwowałam u mojej Julci. Kurs prowadzony przez arsport jest bardzo ciekawy, obfituje w wiele ćwiczeń, które maluszkom sprawiają radość, a wykonywanie ich razem z dzieckiem pozwala na pogłębianie więzi na linii rodzic dziecko.

POLECAM!!!! Już zapisuję Julkę na kolejny!!!
MAGDALENA CHOLEWA- mama Julii

Zapraszamy do wyrażania opinii na temat zajęć na arsport@wp.pl .

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Pływanie – Kursy 2019/20

KOLEJNE KURSY

marzec 2020

Zapisy Rozpoczęte Zapraszamy
Niemowlaki od 3 miesiąca do 6 lat
--------------------------------------------------
WOLNE MIEJSCA CZEKAJĄ