ARSPORT GLIWICE: Sprawy organizacyjne

postheadericon Sprawy organizacyjne

Grupy są zamknięte, podzielone na różne stopnie zaawansowania i wieku. Zależy nam na realizacji programu w taki sposób, żeby Państwa dzieci robiły jak największe postępy i w jak największym stopniu korzystały z zajęć, jednocześnie doskonale bawiąc się w wodzie wraz z rodzicami.

Prosimy o bez względną punktualność.

Karnety na nasze zajęcia wydawane są konkretnemu uczestnikowi i nie wolno odstępować ich innym osobom. Na zajęcia należy bezwzględnie zabierać imienny karnet. Jest on sprawdzany przy wejściu i w przypadku przyjścia na nie swoją grupę uczestnik może nie zostać wpuszczony na basen.

Zajęcia przeprowadzone są w wydzielonych nieckach wodnych .

Woda w basenach jest chlorowana, posiada temperaturę 28-35°C, spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Baseny są regularnie kontrolowane przez Sanepid.

Pełny cykl zajęć to 10 spotkań. Zajęcia trwają 30 minut, dodatkowe 15 minut przeznaczone jest na przebieranie się przed i po zajęciach. Uczestnicy otrzymują kluczyk do szafki  i  pieluszkę  na 15 minut przed zajęciami danej grupy.

Karnetów nie wolno odstępować ani odsprzedawać.

Instruktorzy nie przyjmują należności za zajęcia, nie wydają karnetów i pieluszek. Dla Państwa zadowolenia zależy nam, aby osoby prowadzące zajęcia mogły poświęcić cały czas wyłącznie na prowadzenie zajęć.

Obiekt posiada szatnię dla osób niepełnosprawnych/rodzinną. Niestety nie dysponuje ona dużą ilością szafek, stąd nie wszyscy chętni znajdą tam miejsce. Prosimy o wyrozumiałość. Informujemy również, iż nasze przewijaki dla najmłodszych zuchów ustawione są również w innych szatniach i na korytarzu przy suszarkach. W przypadku problemów z ich lokalizacją prosimy pytać o to obsługę basenu.

Zawsze zabierajmy klapki – aby uniknąć upadku oraz zdarzających się chorób skórnych nie należy chodzić na bosaka.

Jeśli dziecku towarzyszą dwie osoby, jedna wchodzi do wody, druga może robić zdjęcia. Drugi opiekun musi mieć klapki (czyste).

Zostawiajmy po sobie taki prządek, jaki chcielibyśmy zastać – zużyte pieluszki i art. higieniczne należy wyrzucać do kosza. Prosimy również o nie pozostawianie na przewijakach swoich rzeczy – inne małe zuchy też chciałyby się przebrać.

Przed wejściem do wody uczestników obowiązuje prysznic z użyciem środków do kąpieli.

Jeśli osoby będą źle ubrane, nie będą brały prysznica przed wejściem do wody, nie będą miały czystych klapek, w inny sposób nie będą stosować się do postanowień regulaminu ratownik-instruktor będzie miał prawo poprosić o opuszczenie płyty basenu. Prosimy zatem poważnie potraktować w/w zasady.

Wszystkich uczestników zajęć bezwzględnie obowiązuje Regulamin Basenu – jest wywieszony w widocznym miejscu każdego obiektu. Gorąca prośba o zapoznanie się i wyrozumiałość dla zasad stosowanych przez obsługę szatni, ratowników i innych pracowników.

Nie dopuśćmy do sytuacji, kiedy sprawa postawiona zostanie na przysłowiowym ostrzu noża i niezbędne są interwencje na „wysokim szczeblu”. Napotykamy czasami bardzo drobne problemy, jednakże bez odrobiny dobrej woli każdej ze stron urastają one do rangi olbrzymich. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdemu z nas zdarza się mieć gorszy dzień. Pamiętajmy jednak, że jesteśmy gośćmi na każdym obiekcie, dodatkowo jesteśmy specyficznymi klientami basenu – z niemowlakami i małymi dziećmi zawsze są większe czy mniejsze kłopoty organizacyjne 🙂

Mamy nadzieję, że garść tych uwag, wynikających zresztą z Regulaminów Pływalni, będzie pomocna przy korzystaniu z basenu i wszyscy rodzice oraz małe zuchy będą uśmiechnięci korzystali z zajęć.

Jeśli będą mieli Państwo dodatkowe pytania – chętnie odpowiemy na nie droga elektroniczną.

maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pływanie – Kursy 2019/20

KOLEJNE KURSY

marzec 2020

Zapisy Rozpoczęte Zapraszamy
Niemowlaki od 3 miesiąca do 6 lat
--------------------------------------------------
WOLNE MIEJSCA CZEKAJĄ